Зооактивісти підуть маршем відпрацьовувати гроші

Зооактивісти підуть маршем відпрацьовувати гроші
Зооактивісти підуть маршем відпрацьовувати гроші

У понеділок планується марш на підтримку проекту закону 2360, який передбачає заборону норкових ферм. Марш проводять радикали-зоозахисники, ініціатори кампанії «ХутроOFF».

«Ми передамо депутатам інформаційні матеріали, пояснимо проблему і будемо закликати заборонити хутряні ферми за прикладом європейських країн», – кажуть організатори.

Це не перша спроба тиску на народних депутатів і Офіс Президента. Раніше 5 червня зоозахисники намагалися привернути увагу народних депутатів до цього законопроекту і провели пікет під Верховною Радою, але безуспішно – на акцію зібралося не більше 100 охочих. Законопроект 2360 не був винесений на розгляд в зал.

Радикали-зоозахисники змушені йти на крайні заходи, оскільки їхні закордонні спонсори вимагають результатів від вкладених коштів. Організатори HutroOff використовують проплачених учасників на своїх пікетах. Вони закликають «фондувати. 10-100 долярів фейсбучку помітно збільшать охоплення івенту и приведуть живих людей під Раду. Закинути копійчіну можна тут: hutrooff.org ».

Зооактивісти підуть маршем відпрацьовувати гроші
Зооактивісти підуть маршем відпрацьовувати гроші

Хутровикам відомі назви зарубіжних спонсорів і суми пожертв на знищення конкурентно-спроможної галузі в Україні. Вони досить великі і йдуть на терор фермерів.

У 2019 через закриття данського проекту з вини зоозахисників-радикалів, Україна втратила інвестиційну програму обсягом € 180 млн. Львівська область втратила 700 робочих місць, щорічних € 50 млн валютних надходжень від експорту, 50 млн грн податків і 500 тис. Грн на розвиток кожного з десяти сіл, в яких повинен був реалізовуватися проект.

У «Слузі народу» вважають, що закон про заборону норкових ферм позначиться негативно на інвестиційну привабливість України і значно зменшить потік іноземного капіталу в економіку країни.

Зокрема, уповноважений Президента з земельних питань зазначив, що Україна може збільшити потенціал галузі звірівництва до 10%, адже сьогодні ця частка становить всього 1% в світовому виробництві хутра.