Королевьска армія збереже культові шапки з ведмежої шкіри, які носить Королівська гвардія

Нагадаємо, що Міноборони Великобританії відхилило фейкове прохання, запропоноване групою захисту прав тварин Peta, замінити традиційні ведмежі шапки на головні убори з синтетики.

Капелюхи Королівської гвардії, як і раніше, шитимуть із канадських диких чорних ведмедів.

Міністри відкинули прототип тканин, запропонований захисниками прав тварин. Вони сказали, що штучне хутро відповідає лише одному з п’яти вимог, за яким його можна було б розглядати як альтернативу. У міністерстві заявили, що продукти, запропоновані Peta, мають «неприйнятні показники водовідділення і погано пораються з візуальною оцінкою».

Державний міністр оборони із закупівель Джеремі Квін, від імені міністра оборони Уоллеса, сказав: «Наш аналіз недавніх випробувань штучної хутряної тканини на замовлення PETA показав, що вона відповідає одній із п’яти вимог, які мають розглядатися як життєздатна альтернатива церемоніальним церемоніям. Оскільки штучне хутро, на жаль, не відповідало стандартам, необхідним для церемоніальної шапки, яку носять цілий рік і за будь-якої погоди, Міністерство оборони не планує просувати цю штучну тканину».

Випробування штучного хутра у 2014 році призвели до того, що головні убори гвардійців «заболотилися».

Туристи, що відвідують Лондон, стікаються, аби побачити гвардійців у своїх традиційних шапках, які вони носять після поразки Наполеона в 1815 році. Церемоніальний головний убір можуть носити лише піхотинці у певних полках, у тому числі гренадерській гвардії, гвардії Колдстріма, шотландській гвардії, ірландській гвардії та валлійській гвардії.

Минулого місяця в уряді вибухнув скандал через спробу замінити ведмежі шапки Королівської гвардії на головні убори «без жорстокості», розроблені Стеллою Маккартні.

Зак Голдсміт, міністр захисту тварин, сперечався з цього приводу з міністром оборони паном Воллесом. Лорд Голдсміт представив містеру Воллесу пропозиції щодо заміни шапок із ведмежої шкіри на щось без хутра. Але, після того як його прохання було зустрінуте вороже, він приватно скаржився, що міністр оборони «проти змін».

Лорд Голдсміт і модельєр міс Маккартні товаришують понад десять років, разом відвідують світські вечірки в Лондоні та проводять кампанії із загальних питань, включаючи заборону на торгівлю хутром та інші питання захисту тварин. Пропоноване Стеллою Маккартні штучне хутро, яке зроблено з пластикового волокна, не пройшло випробування на водовідштовхувальні властивості. Вона веде кампанію проти ведмежих шапок з 2010 року, але джерела кажуть, що вона думає, що їй більше пощастить із її дизайном із лордом Голдсмітом в уряді.

Лорд Голдсміт уникав натурального хутра: коли він був приведений до присяги у Палаті лордів, він носив матеріал на основі пластику замість традиційного горностаю. Цей вибір справив враження не на всіх, у тому числі на колегу міністра довкілля лорда Беньона, який сказав: «Я б ні за що не став носити синтетичну версію, як у Зака ​​Голдсміта – його пластикова версія виглядає пишною, трохи схожою на волосся Барбари Картланд».

Зазвичай армією купуються від 50 до 100 18-дюймових шапок щороку, хоча минулого року військові витратили 45 000 фунтів стерлінгів на 110 нових ведмежих шкур. Шапки зроблені з хутра канадських диких чорних ведмедів, які відбраковані для скорочення чисельності. Головні убори зроблені зі шкіри чорних ведмедів, яка щорічно отримується з канадської компанії Black Bear Cull.

Представник армії сказав: «Ведмежі шкури, які носять гвардійці, є частиною нашої гордої воєнної історії та ідентичності. Відповідних альтернатив немає». Ведмежі шкіри охоронців отримують з побічного продукту необхідної вибраковки чорних ведмедів у Канаді».