15 професійних активістів вимагали від “Слуги народу” заборонити звіроферми

15 професійних активістів вимагали від "Слуги народу" заборонити звіроферми
15 професійних активістів вимагали від "Слуги народу" заборонити звіроферми

Ініціатор кампанії “Хутро OFF” Павло Вишебаба зібрав під офісом партії “Слуга народу” 20 осіб, серед яких були підлітки і професійні активісти. Екоактивісти вимагали прийняти закон 2360 про заборону норкових ферм.

Присутні висловлювали свої вимоги до депутатів “захистити тварин”.

Нечисленний мітинг показав, що проблема норкових ферм не є актуальною для сьогоднішнього суспільства.

“Ми бачимо одну десятимільйонну долю виборців, яка вірить професійним екоактивістам, що відпрацьовують замовлення конкурентів. Україна займає 1% світового ринку хутра та має потенціал для нарощування до 10%. Звичайно, лідерам ринку це не подобається, і вони використовують зоозахисників для знищення галузі. Навіть ініціатори закону 2360 не вчитувалися в його суть і не розуміють реальних наслідків після його прийняття”, – говорить президент Асоціації звероводов України Володимир Федина.

Професійний активіст, який бере участь в різних громадських рухах в тому числі і в пікеті під офісом “Слуги народу”, Віталій Черняховський продемонстрував поверхову обізнаність у проблемі.

Що Ви будете робити з 50 тоннами відходів?

А також звинуватив владу в крадіжці:

Довідка. Станом на сьогодні члени АЗУ вклали близько 106 млн доларів США інвестицій у розвиток аграрного сектора України, забезпечили роботою близько 1500 працівників, які проживають переважно в сільській місцевості, щорічно забезпечують від 53 до 70 млн доларів США експорту вітчизняної продукції та валютних надходжень в Україну, а також платять до бюджетів всіх рівнів, включаючи бюджети сільських рад, понад 70 млн грн на рік податкових платежів. Норкові ферми переробляють близько 50 тисяч тонн відходів птахофабрик і рибозаводів, непризначених для вживання в їжу людиною.