Скажи ні гардеробній поліції: не криміналізуйте мільйони власників хутра

Скажи ні гардеробній поліції: не криміналізуйте мільйони власників хутра
Скажи ні гардеробній поліції: не криміналізуйте мільйони власників хутра

Лондон, Великобританія – News Direct – Британська асоціація хутряної торгівлі

Орган, який представляє хутряний сектор в Великобританії, попередив, що уряд ризикує ввести заходи, які потенційно забороняють продаж і носіння хутра, що призведе до ефективного контролю над гардеробом людей і криміналізації мільйонів британців, що носять натуральне хутро.

Попередження з’явилося після призову Департаменту навколишнього середовища Defra до подання доказів, який намагається зрозуміти природу хутряного сектора Великобританії. Цей крок можна розглядати як перший крок до введення заходів, які можуть обмежити імпорт, продаж або носіння натурального хутра в Великобританії.

Представник Британської асоціації хутряної торгівлі сказав:

«Якби уряд вирішив ввести обмеження на продаж або носіння хутра, він  би фактично повідомив нам, що ми можемо, а що не можемо носити, і що ми повинні мати в наших гардеробах. У нас була б неприємна перспектива того, що поліція зможе перевіряти, чи справжні пальто або капелюх, які хтось носить, чи фальшиві. Це занадто великий крок і жорстоке вторгнення в вибір споживача. У Великобританії немає підтримки заборони на виробництво хутра, виробленого з дотриманням етичних норм, і люди повинні мати право самостійно приймати рішення.

Також ясно, що обмеження на хутро будуть тонким кінцем клина і просто відкриють двері для обмежень і заборон на інші продукти тваринного походження, включаючи шерсть, шкіру і шовк, а також сучасні методи ведення сільського господарства. Активісти із захисту прав тварин хочуть повністю припинити використання всіх продуктів і матеріалів тваринного походження. Їх погляди не уявляють більшість жителів цієї країни.

Існують суворі стандарти і правила, що регулюють хутряний сектор, тому заборона натурального хутра ніяк не вплине на поліпшення стандартів захисту тварин і є чисто символічним кроком, який просувається активістами із захисту прав тварин. Це призведе до втрати тисяч робочих місць і закриття підприємств.  Це також завдасть шкоди Лондону як світовому центру моди, де багато дизайнерів і брендів використовують  хутро, і стане початком слизької дороги до інших обмежень на товари тваринного походження, включаючи шкіру, шерсть і шовк. Хутро залишається популярним, і його продажі за останнє десятиліття зросли.  Це також натуральний, екологічно чистий матеріал, який є набагато кращим  для навколишнього середовища, ніж синтетична швидка мода».

Джайлс Рока