Обсяг роздрібної торгівлі хутром в Європі оцінюється в 4,8 мільярда доларів навіть з урахуванням пандемії

Обсяг роздрібної торгівлі хутром в Європі оцінюється в 4,8 мільярда доларів навіть з урахуванням пандемії
Обсяг роздрібної торгівлі хутром в Європі оцінюється в 4,8 мільярда доларів навіть з урахуванням пандемії

Згідно з новим дослідженням Копенгагенського університету, обсяг світової роздрібної торгівлі хутром оцінюється в 20,1 мільярда доларів, що свідчить про значне відновлення після пандемії COVID-19.

Важливо відзначити, що в академічному дослідженні також підраховано, що міжнародна торгівля хутряним одягом досягла свого піку в 2019 році, незважаючи на більш низькі ціни на необроблену хутряну шкуру, що свідчить про динамічний світовий ринок.

Аналіз Копенгагенського університету – Глобальна роздрібна вартість хутра, проведений доктором Хеннингом Отте Хансеном, старшим радником Департаменту економіки харчових продуктів і ресурсів в травні 2021 року – це найостанніше і найбільш повне академічне дослідження вартості сектора. Що стосується методології, результати взяті з офіційної статистики, торгових асоціацій, даних компаній, наукових статей, звітів і інтерв’ю з експертами (оцінки були надані в разі нестачі інформації).

Роздрібні торговці вважають класичний крій, вінтажний вид і природні тони факторами, що сприяють високим продажам. Поясні та спортивні хутряні сумки Fendi [Мілан, Париж], що з’явилися на недавніх подіумах,  можна оцінювати як тренд 2021 року. Оздоблення залишається популярним, оскільки натуральні матеріали, в тому числі хутро, розглядаються споживачами як частина вирішення проблеми зміни клімату. зростаючим усвідомленням стійкості та повільної моди.

Незважаючи на санкціоноване державою вибракування норки в Данії, результати також показують сильну галузеву стійкість: закриття самого датського норкового сектора, за оцінками, не вплинуло на роздрібні продажі хутра в 2020 році.

Аналіз показує значний зсув у виробництві шкіри норки: Китай, який був найбільшим виробником в світі в період з 2010 по 2017 рік, в даний час, за оцінками, забезпечує лише близько 15% світового виробництва. Однак, як випливає з недавнього звіту Bain, ринок модної розкоші в Китаї швидко розширюється, що свідчить про перехід від виробництва сировини до споживання готової продукції.

Марк Оатен, генеральний директор Міжнародної хутрової федерації, сказав: «Повільна мода процвітає, оскільки люди переглядають наші відносини з навколишнім середовищем і вплив їх особистого вибору. Навіть з урахуванням пандемії і ситуації в Данії, роздрібні продажі хутра ростуть, а в режимі онлайн неймовірно висока. Люди голосують гаманцем; вони голосують за якість, екологічність і хутро».

 ДОВІДКА. Міжнародна хутрова федерація (IFF), заснована в 1949 році, являє і регулює світової хутровий сектор. До його складу входять 56 асоціацій з більш ніж 40 країн світу. Федерація просуває бізнес, пов’язаний з екологічно чистим натуральним хутром, а також активно працює над розробкою, впровадженням і просуванням стандартів захисту тварин і навколишнього середовища.