Інновації відкривають можливості – Saga Furs на тижні моди Haining 2020

Saga Furs на тижні моди Haining 2020
Saga Furs на тижні моди Haining 2020

Щорічний Haining China International Fashion Week 2020 був успішно організований з 5 – го по 9 – е серпня. Saga Furs продемонструвала різносторонню співпрацю з галузевими асоціаціями, університетами та відомими хутряними підприємствами для спільного розвитку та оновлення хутряної моди.

Цього року виставка була присвячена інноваціям у шкіряній і хутряній моді. Натхнення та інновації, розроблені в Центрі дизайну Saga Furs, допомагають просувати Saga® Mink, Fox і Finnraccoon в глобальному масштабі. Співпрацюючи з Китайською шкіряною асоціацією, Haining China Leather City і BIFTPARK HN, Saga Furs досліджувала і просувала концепції «молодості», «індивідуальності» і «стійкості» в хутряних інноваціях.

Співпраця між промисловістю, освітою і дослідженнями сприяє розвитку хутряних інновацій.

Показ мод BIFTPARK & Saga Furs пройшов в перший день виставки. Її організувала найвідоміший хутряний дизайнер Китаю пані Дяо Мей, яка з 1989 року тричі відвідала Центр дизайну Saga Furs. Колекція була розроблена студентами-дизайнерами BIFT та інших 4 університетів, які пройшли курс навчання кушнірству в BIFTPARK HN.

Як партнер BIFTPARK-HN в будівництві, Saga Furs надавала серйозну підтримку виставці в багатьох аспектах, від хутряних матеріалів до техніки, від дизайнерських навичок до виробництва.
Після показу колекцію представили партнери Saga з хутряної та модної індустрії. Це, безумовно, допоможе торгівлі хутром подолати труднощі, викликані пандемією Covid-19, і скористатися новими можливостями на китайському ринку.