Чому PETA вбиває

Чому PETA вбиває
Чому PETA вбиває

PETA Kills Animals – це проект американського Центру по захисту прав споживачів, який з 2005 року веде розслідування діяльності екстремістської зоозахисної організації РЕТА. Результати розслідування викликають шок. Ми публікуємо деякі витримки, а познайомитися з даними і документами в повному обсязі можна на сайті PETA Kills Animals

Чому PETA вбиває котів і собак тисячами, а не знаходить для них притулки? Просто PETA не вірить в право власності на вихованця. Інгрід Ньюкирк назвала володіння тваринами «жахливою ситуацією». Далі вона детально зупинилася на своїй цілі знищити зв’язок між людиною і домашніми тваринами: «Якщо люди хочуть іграшки, вони повинні купувати неживі предмети. Якщо вони хочуть товариських відносин, їм слід шукати їх в своєму роді».

«Врешті-решт, я думаю, було б чудово, якби ми повністю забули поняття «домашні тварини», – сказала вона.

PETA стверджує, що кішок у вільному просторі слід знищувати, а не залишати в живих. В інтерв’ю, опублікованому в 2014 році в газеті «Вашингтон пост», Ньюкирк стверджувала, що вуличним котам буде краще померти, тому що вони можуть захворіти або потрапити під машину в невизначеному майбутньому. У викривленому розумі PETA гуманніше умертвити тварин, ніж нанести їм гіпотетичний шкоду в майбутньому. Аналогічним чином, PETA також стверджувала в суді, що слонів краще вбивати, ніж утримувати в американських зоопарках, де про них добре піклуються.

Ставлення PETA до вбивств є частиною її суті – і це повинно шокувати будь-якого любителя тварин.

1) ПЕТА ВБИВАЄ ТВАРИН:

ПЕТА вбиває тваринЗгідно з урядовими документами, з 1998 року співробітники PETA вбили більше 42 000 собак, котів, цуценят і кошенят. Така поведінка триває незважаючи на те, що PETA моралізує про «неетичне» поводження з тваринами з боку фермерів, науковців, власників ресторанів, цирків, мисливців, рибалок, зоопарків та багатьох інших американців. PETA вбиває до 97,4% тварин, що знаходяться під її опікою, в тому числі тих, які очікують нових господарів. Відвідування притулку співробітниками Департаменту сільського господарства і побутових послуг штату Вірджинія, організованого РЕТА показало:

«Результати цих відвідин підтверджують твердження про те, що PETA не керує об’єктом, який відповідає встановленим законом визначенням притулку для тварин, оскільки основною метою не є знайти постійні приймальні будинку для тварин».

2) РЕТА СТАВИТЬ ЗА МЕТУ – ПОВНЕ ЗВІЛЬНЕННЯ ТВАРИН:

Президент і співзасновник PETA Інгрід Ньюкирк описала спільну мету своєї групи, як «повне звільнення тварин».

Це означає повну відмову від м’яса, молока, сиру, яєць, меду, зоопарків, акваріумів, видовищ, вовни, шкіри, хутра, шовку, полювання, риболовлі та володіння тваринами. У 2003 році в профілі Ньюкирк в The New Yorker автор Майкл Спектер писав, що соратники Ньюкирк відібрали у сліпого господаря собаку-поводиря. PETA також проти всіх медичних досліджень, які вимагають використання тварин, включаючи дослідження, спрямовані на лікування СНІДу та раку.

3) РЕТА ПІДТРИМУЄ злочинців:

PETA дала десятки тисяч доларів засудженим паліям і іншим злочинцям за застосування насильства. Це включає в себе пожертвування в 2001 році в розмірі 1500 доларів США для ELF в Північній Америці.

Фронт (ELF), означена ФБР, як група «внутрішніх терористів», несе відповідальність за десятки нальотів і загроз смерті. Протягом 1990-х років PETA виплатила 70 200 доларів США Родні Коронадо, серійного палія Фронту звільнення тварин (ALF), якого засуджено за підпал дослідної лабораторії Мічиганського державного університету.

Координатор вегетаріанської кампанії PETA і лідер руху за звільнення тварин Брюс Фрідріх сказав конвенції із захисту прав тварин, що «підривати і розбивати вікна – це відмінний спосіб домогтися звільнення тварин», додавши: «Алілуя людям, які готові це зробити».

4) РЕТА УБИВАЄ КОТІВ, АЛЕ ЗАХИЩАЄ СВИНЕЙ

Незважаючи на риторику про захист тварин, PETA виступає проти програм «пастка-нейтралізація», особливо по відношенню до бездомних котів. PETA стверджує, що якось «гуманніше» негайно вбивати котів, а не відловлювати їх. Однак, коли дикі тварини можуть завдати шкоди безпеці і майну людини, PETA вимагає нелетальних «рішень».

PETA пристає до дітей з насильницькою пропагандою5) PETA ПРИСТАЄ ДО ДІТЕЙ З НАСИЛЬНИЦЬКОЮ ПРОПАГАНДОЮ:

Активісти PETA регулярно завдають шкоди антимолочною пропагандою дітям у віці від шести років.

Вони чекають дітей за межами шкіл, щоб перехопити їх без відома батьків і «просвітити».

Частина літератури PETA, орієнтованої на дітей, розповідає маленьким дітям: «Твоя мама вбиває тварин!»

PETA хвалилася, що її повідомлення досягають понад 1,2 мільйон неповнолітніх дітей, в тому числі 30 000 дітей у віці від 6 до 12 років, всі контакти відбуваються по електронній пошті без батьківського нагляду.

Один віце-президент PETA розповів Аудиторія Fox News Channel: «Наші кампанії завжди орієнтовані на дітей, і так буде завжди».

6) PETA – ПРОТИ ВСІХ МЕДИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ НА ТВАРИН:

Президент PETA заявила, що «навіть, якщо дослідження на тваринах приведуть до лікування від СНІДу, ми будемо проти». PETA неодноразово піддавала нападкам такі дослідницькі фонди, як March of Dimes, Pediatric AIDS Foundation і American Cancer Society виключно тому, що вони підтримують дослідження на тваринах, спрямовані на лікування небезпечних для життя захворювань і вроджених дефектів.

PETA почала керувати квазімедичною  фронт-групою «лікарів», що називають себе «Комітет із відповідальної медицини», щоб атакувати медичні дослідження лоб в лоб.

7) РЕТА СПОТВОРЮЄ РЕЛІГІЮ ДЛЯ ПРИВЕРТАННЯ УВАГИ:

РЕТА порівняла жертв Голокосту з сільськогосподарськими тваринами, а Ісуса – зі свинями. Релігійні кампанії РЕТА стверджують, незважаючи на безліч доказів зворотного, що Ісус був вегетаріанцем. PETA проводить акції протесту в молитовних будинках, навіть судиться з однією церквою, яка намагалася захистити своїх членів від утисків в недільний ранок. Його рекламні щити знущаються над християнами з повідомленням, що свині «померли» за їхні гріхи. PETA наполягає, всупереч віковому рабинському вченню, що Єврейський ритуал кошерної бойні не повинен допускатися. Акція РЕТА «Голокост на вашій тарілці» грубо порівняла єврейських жертв нацистського геноциду з домашньою худобою.

8) PETA ЛИЦЕМІРИТЬ І ВИГАДУЄ СОБІ ПРИХИЛЬНИКІВ

PETA часто дивиться в іншу сторону, коли її знамениті представники порушують те, що сповідують. Як відзначають блогери-пліткарі і голлівудські журналісти:

у Dodge Viper Памели Андерсон (виставленого на торги на користь PETA) був «розкішний шкіряний салон»;

Порнозірка і прихильник PETA Дженна Джеймсон була сфотографована рибалками, за сьорбанням устриць, і в шкіряній куртці через кілька тижнів після запуску антишкіряної кампанії для PETA;

Морріссі отримав офіційне «благословення» від PETA після їжі в стейк-хаус;

Діта фон Тіз написала про свою любов до хутра і фуа-гра;

Стів-О зробив кар’єру з жорстокого поводження з маленькими тваринами у фільмі;

офіційна «FurFree» Єва Мендес часто носить хутро;

дизайнер Кімора Лі Сіммонс стала представником PETA, незважаючи на роботу з хутром і шкірою, коли пожертвувала 20 000 доларів групі із захисту прав тварин.