Greenpeace про катастрофічні наслідки дешевої моди

Greenpeace про катастрофічні наслідки дешевої моди
Greenpeace про катастрофічні наслідки дешевої моди

Шановні журналісти!

Ми помітили, що останнім часом ведеться масова дезінформація в ЗМІ про користь і гідність штучного хутра. Разом з тим, останні дослідження Greenpeace показують, що основними забруднювачами природи стають не тільки поліетилен, пластикова упаковка, вологі серветки, недопалки і шматки пінопласту. Одним із значних джерел забруднення навколишнього середовища, і, як наслідок, каталізатором зміни клімату є продукти «швидкої моди»: дешевий синтетичний одяг низької якості, штучне хутро.

Деякі зоозахисники, займаючись популяризацією «пластикового» одягу у вигляді штучного хутра, завдають шкоди планеті Земля. Разом з тваринництвом вони готові знищити і планету. Про шкоду Fast Fashion, згубні наслідки короткого використання дешевих неякісних речей говорять екологи, природоохоронні організації.

АЗУ зробила переклад досліджень Greenpeace про катастрофічні для навколишнього середовища наслідки дешевої моди і відсутності можливості нешкідливої для клімату утилізації мільярдів тон невикористаного одягу.

Пропонуємо вам ознайомитися з цими даними.

Сподіваємося, що факти, викладені Greenpeace, дозволять нам перейти до усвідомленого споживання якісних натуральних предметів одягу з довгим терміном експлуатації.

 

З повагою,
Президент Асоціації Володимир Федина