Активістки “Вільних кроликів” визнані винними в незаконному проникненні після протесту проти хутра

Чотири активістки супротивниці хутра були визнані винними
Чотири активістки супротивниці хутра були визнані винними

Стіни Dolce & Gabbana в Лондоні обмазані фальшивої кров’ю, де активістки, переодягнені кроликами, влаштували протест проти хутра.

Чотири активістки-супротивниці хутра, яких прозвали «безкоштовні кролики», були визнані винними в порушенні права володіння при обтяжуючих обставинах після акції протесту у флагманського магазина Dolce & Gabbana в Мейфер, Лондон.

Чотири жінки у віці від 22 до 63 років влаштували акцію протесту в італійському магазині розкішної моди 20 вересня 2019 року, переодягнувшись в костюми білих кроликів, щоб підкреслити те, що, за їхніми словами, було жорстоким і нелюдським поводженням з кроликами, вирощеними для хутра orylag , який використовується в деяких продуктах Dolce & Gabbana.

Суд дізнався, що на момент протесту в магазині було 24 «одиниці» хутра. В Dolce & Gabbana не уточнили, які товари продавалися, а також тип хутра.

На зовнішній стіні і вікнах модного магазину було нанесено веганська речовина з виноградного соку, що нагадує кров.

На судовому процесі в магістратському суді Хендону всі чотири активістки не визнали себе винними за звинуваченням в порушенні права володіння при обтяжуючих обставинах. Троє були також звинувачені і не визнали себе винними в заподіянні шкоди. Суд встановив, що жоден з чотирьох осіб раніше не скоював злочинів, і всі вони були охарактеризовані як такі, що мають хороший характер. Проте, всі були визнані винними за всіма пред’явленими їм звинуваченнями.

Вони сказали суду, що співробітники Dolce & Gabbana замкнули двері незабаром після того, як вони увійшли, і через це вони не могли вийти після короткого протесту.

Директор з роздрібних продажів Dolce & Gabbana в магазині Джо Бакленд заявив суду, що протестуючі залякували персонал і клієнтів, хоча звинувачені все це заперечували.

Він додав, що очищення зовнішніх стін і вікон від штучної крові обійшлася компанії в 3684 фунта стерлінгів.

Суду показали відеозаписи жінок, одягнених в кролячі наряди всередині магазину. Чути, як вони скандують: «Дольче і Габбана, ми тут, щоб повідомити вам, що не потерпимо жорстокого поводження з боку наших друзів-тварин».

Обвинуваченими були Сапфір Маккензі-О’Ніл, 22 роки, фотомодель, Хелен Маклін, 63 роки, волонтер Червоного Хреста, Ейман Сміт, 38 років, кризовий працівник Національної служби охорони здоров’я, і ​​Дагмара Соколова, 40 років, ІТ-фахівець. Соколова була єдиною з чотирьох, кому не було пред’явлено звинувачення в заподіянні шкоди.

Маклін сказала суду: «Ми просто хотіли, щоб наш голос був почутий, а потім піти. Наскільки нам відомо, Dolce & Gabbana скоїли кримінальний злочин на підставі жорстокого поводження з тваринами, вирощеними у Франції».

Районний суддя Ніколас Риммер в своєму рішенні визнав, що активісти «глибоко піклуються про благодійництво та благополуччя тварин», але додав: «Яким би шляхетним не був мотив, поріг мирного законного протесту, без сумніву, був перевищений».

Усім чотирьом виписали умовну виписку, а трьом, засудженим за нанесення кримінальної шкоди, наказали сплатити рахунок Dolce & Gabbana за прибирання та видалення червоної фарби.