Віктор Горбач, голова правління ГО “Львівська екологічна варта” : “Було приємно побачити, як в Європі працюють норкові ферми, але найприємніше було те, що ми побачили в Україні побудовані ферми, які, на мою думку, на порядок прогресивніші, ніж ферми в Данії і Польщі. Моя думка позитивна в цьому, бо це є бізнес, це є дуже хороша інвестиція для навколишніх сіл в тому плані, що зараз утворюються громади, і ті громади мають дбати про себе”.
Олег Ільків, мешканець м.Буськ: “Як зоотехнік і біотехнолог скажу вам, що ці ферми нам в Україні необхідні. Якщо інвестор до Кам’яно-Буську зайде, то буде надходжень до півмільйона різних рівнів бюджету. І будуть давати по півмільйона на розвиток села”.
Володимир Ступак, активіст, голова ГО “Наше Місто”: “Спочатку на мене вийшли зоозахисники, які розповідали про норкові ферми, як про екологічне лихо для нашої екосистеми. Коли я прийшов на громадькі обговорення, я зрозумів, що представник інвестора хоче донести якусь інформацію, а зоозахисники не дають йому це зробити. І коли представник інвестора запропонував поїхати і подивитися на власні очі, як працюють норкові ферми, я прийняв рішення поїхати і подивитися, щоб розібратися у ситуації і зрозуміти, чи дійсно все екологічно небезпечно,чи це якась неправда і маніпуляція зі сторони зоозахисників. На території польської ферми я не відчув критичного запаху, хоча був налаштований його відчути. Всі оті міфи, якими нас лякали зоозахисники, вони фактично розвіялись. Для себе я зрозумів, що дане виробництво, якщо дотримуватися стандартів і санітарних зон, шкідливого впливу на наше довкілля нести не буде”.
Наталія Кутняк, журналіст ТРК “Броди”: “Власник норкової ферми дбає про тих норок, як про своїх дітей. Щоб їм не було холодно, голодно. Щоб вони мали місце погратися у тих клітках, побігати, пометушитися. Данія показала, що це є традиційне виробництво для Данії, воно э там століттями. Що це є одна з основ національного добробуту. Ці ферми є на кожному кроці”.