Поляки вирішили не забороняти виробництво хутра

Поляки решили не запрещать производство меха

Новий польський законопроект про охорону тварин не забороняє розводити хутрових тварин. Дозволяється також використовувати тварин у цирках. Про це повідомляє Рolradio.pl

«Польський уряд хоче виключити порушення на тваринних фермах, але не планує вилучати жодного елементу виробництва чи розведення», — наголосив міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський.

Міністр прокоментував новий проект Закону про охорону тварин, який внесено на розгляд Сейму. Законопроект передбачає можливість розведення хутрових тварин та не закриває можливості ритуального забою тварин. За словами міністра, найважливішим є контроль на тваринних фермах.

«Там, де була патологія, слід цю патологію виключити», — сказав Ардановський.

Міністр сільського господарства додав, що ритуальний забій тварин та птахів посилить можливість виходу польської продукції на позаєвропейський ринок:

«Так теж депутати розуміють наші фермерські, а також — міністерські аргументи. Кожен вид сільськогосподарського виробництва у Польщі буде підтримуватися, а також — такі способи забою тварин, яких очікують світові ринки. Польща є частиною глобального ринку», — заявив він.

У новому законопроекті викреслено заборону використання тварин у цирках та тримання собак на ланцюгу. Коректа закону вводить заборону комерційним структурам вести притулки для бездомних тварин.

https://kurkul.com/news/14170-polyaki-virishili-ne-zaboronyati-virobnitstvo-hutra