PETA висміює в соціальних мережах образи: поняття «свиня», «курка» заподіює біль тваринам

PETA висміює в соціальних мережах образи: поняття «свиня», «курка» заподіює біль тваринам
PETA висміює в соціальних мережах образи: поняття «свиня», «курка» заподіює біль тваринам

Не будь «упоротим»: образи тварин – це просто єхидність.

Організація «Люди за етичне поводження з тваринами», більш відома як PETA, піддалася глузуванням в соціальних мережах на цьому тижні за твіт, в якому стверджувалося, що називати когось такими іменами, як «свиня», «курка» або «змія» , шкідливо для самих тварин.

«Слова можуть створити більш інклюзивний світ або увічнити пригнічення», – написала організація із захисту прав тварин у вівторок в твіті, прикріпленому до її сторінці. «Назвати когось тваринами, як образою –  зміцнити міф про те, що люди перевершують інших тварин, і що їх порушення виправдано. Відстоюйте справедливість, відкидаючи мову расизму».

У таблиці в твіттері показані приклади образ, пов’язаних з тваринами, які, на її думку, були «шкідливими» і «неточними».

Вони порівнюють «курчат» – з боягузом, «щура» – зі стукачем, «змію» – з придурком, «свиню» – з чимось відштовхуючим, а «лінивця» – з ледарем.

PETA також закликала своїх послідовників не ображати нікого – людей або тварин.

Після цього швидко полетіли глузування.

Один з коментаторів Twitter написав: «Тварини не ображені цими словами, тому що вони не розуміють нашу мову. І не мають поняття про слова та їх значення».

Інший сказав PETA: «6 років веганства. Будь ласка, перестаньте змушувати нас виглядати смішно».

«Лінивці були буквально названі в честь концепції ліні. Припиніть лити це лайно, будь ласка», – зазначив інший користувач Twitter.

Деякі коментатори позбулися своїх каламбурних навичок.

«Люди в PETA безумовно божевільні», – написав один чоловік у Твіттері.

Після того, як одна людина припустила, що PETA робить «подібні речі, щоб активно допомагати анти-веганам. Я вважаю, що у PETA є кріт. Забавно», інший коментатор написав: «Давайте не будемо вводити кротів в це ха-ха».

У минулому році РЕТА у Twitter також заявила, що термін «домашня тварина» ображає кішок, собак та інших домашніх тварин.

Група захисту тварин часто робить провокаційні заяви, наприклад, ця кампанія «Я краще піду голою, ніж одягну хутро», в якій знаменитості позують оголеними на рекламних щитах.

Незважаючи на жарти, команда PETA в соціальних мережах продовжувала спілкуватися зі своїми коментаторами.

Коли одна людина написала: «Вернись до мене, коли мурахоїд будує будинок, він не перевищує тварин», – відповіла РЕТА: «Будувати будинки – це навичка, в якому люди досягають успіху, але є безліч навичок і талантів, про які люди можуть тільки мріяти . з – птахи можуть легко парити по небу, мурахи можуть організувати свою працю для досягнення колективної мети, а лосось може плисти вгору за течією, щоб знайти свій будинок! “

«Зверніть увагу на комуністичну філософію PETA, коли вони використовують термін «колективна мета». Скільки людина живе в будинках у членів PETA? Як сказала Айн Ренд, особистість сама по собі важливіше колективного цілого», – парирували їй.