Мільйони на зоозахисті: скільки активісти заробляють на зооГрантах

Миллионы на зоозащите

Світ давно стикається з терором зоозахисників, що завдає істотної шкоди суспільству, бізнесу, науці, медицині, вривається в приватне життя.

Добродушне на вигляд веганство диктує свої умови, і діє, як радикальні терористичні організації типу ІДІЛу і Аль-Каїди: конспірація, мережі, закрита ієрархія, маніпуляція свідомістю, тиск на емоцію, привернення уваги медіа за рахунок екстремістських дій.

Історія їхньої діяльності починається з 60-х років ХХ століття, з Великобританії хвиля перекотилася в США, потім в Європу і, схоже, дійшла до України. Зараз зоозахисні організації «Єдина планета», «ХутроOFF», «Відкриті кліткі», «DxE Kyiv» пробують свої сили у зміні свідомості співвітчизників і диктатурі своїх переконань меншості більшості.

Деякі технології вони почерпнули разом з грошовими вливаннями західних донорів та відточили до досконалості, деякі – залишили на той випадок, якщо слова і кібер-булінг не допоможуть. Захист тварин давно перетворилася на вигідний бізнес, а для того, щоб платили добре і вчасно – повинні боятися.

Минулого тижня близько 100 учасників міжнародної організації «Meat the Victims» (М’ясо жертв) проникли на територію свиногосподарства в провінції Брабант в Нідерландах, вони відмовлялись залишати його навіть після прибуття поліції, в результаті чого були виженуті силою. Раніше учасники Meat the Victims здійснювали схожі акції на фермах в Австралії, Канаді, Іспанії і Великобританії.

На місяць раніше сотня активістів із захисту прав тварин увірвалася в забійне підприємство іспанської провінції Жирона і блокувала його протягом декількох годин. Протестувальники, що належать до групи «269 libération animale», виступали проти забою тварин.

Не так давно у французькому місті Лілль група веганів зробила серію нападів на ресторани і магазини, де торгують м’ясними продуктами.

Активісти здійснювали вандальский напад з метою «врятувати тварин».

Головних обвинувачуваних у нападі на ресторани, 23-річного чоловіка і 26-річну жінку, засудили на 10 і 6 місяців позбавлення волі відповідно.

Оцінюючи «успіхи» екотероризму, заступник директора ФБР з контртерористичної діяльності Джон Льюїс підрахував, що радикальні організації із захисту тварин зробили в США за період з 1990 до 2005 року більше 1 тис. 200 злочинів. Це – псування майна, підпали і вибухи в фармацевтичних і косметичних компаніях і підприємствах, науково-дослідних лабораторіях, які ставлять досліди на тваринах. Він вважає, що сьогоднішні незамахи захисників тварин на людське життя – питання часу.

Як ІДІЛ, або будь-яка інша терористична організація, зооактивісти не можуть досягти своїх цілей без грошей, членства та уваги засобів масової інформації. Спонсорами терористів-екологів, за даними ФБР, виявилися найбільші і дуже впливові громадські організації «Люди за етичне ставлення до тварин» (PETA), «Комітет лікарів за відповідальну медицину»; (PCRM), «Гуманістичне суспільство США» (HSUS), що діють абсолютно легально і звільнені від податків.

Такий інтерес до спонсорів «екологічного тероризму», швидше за все, викликаний тим, що ці широко відомі громадські організації надають незмірно більший вплив на громадську думку, а, найголовніше, на великий бізнес. Боротьба за права тварин в останні роки перетворилася в вигідну справу, коли під благими намірами ховається груба форма лобізму.

Українських веганів-екстремістів браконьєрство, бездомні тварини і їхні хвороби мало цікавлять – не прибутково. А ось шантаж конкретних фірм і медіа-булінг – це їхні козирі. Вони поки не влаштовують погроми, але злагоджено і чітко провокують інформаційні медіа-атаки на супермаркети, ферми, бізнес. Організація «Відкриті клітини», наприклад, вимагає заборонити виробництво фуа-гра та продаж яєць, знесених куркою в клітці, змінити стандарти в птахівництві, що несе тінь конкурентної боротьби і дає перевагу західним виробникам.

Цифри отриманих Грантів вражають: Animal Welfare Fund в грудні 2018 виділив $ 341 000 для зоозахисних організацій, в тому числі і «Єдиній планеті» (ХутроOFF), яка після отримання грошей на медіа-кампанію почала активно просувати проект Закону «Про заборону виробництва хутра в Україні» .

Animal Welfare Fund в декабре 2018 выделил $341 000 зоозащитным организациям, в том числе и «Единой планете» (ХутроOFF)

Протягом 2017-18 років організація «Відкриті клітки» також отримала грант в розмірі $ 472 864 від Open Philanthropy Project на пропаганду проти хутрових ферм, заборону фуа-гра та дискримінацію птахівництва в Україні. Також активну участь в виділенні коштів приймає і канадська організація A seed of change.  Точних цифр знайти не вдалося, але можемо припустити, що це також сотні тисяч доларів.

Історія замовчує  ціну питання збереження репутації підприємців після спланованого медіа-буллінгу ділками-зоозахисниками. Ось так попіарилися на лосі, і отримали, крім відступних, закордонні «бонуси» для реалізації своєї головної програми.

«Єдина планета» і «Відкриті клітки», прикриваючись гуманними ідеями порятунку і захисту тварин, ведуть конкурентну боротьбу на пожертвування західних зоозахисних організацій, які в свою чергу відпрацьовують бізнес-замовлення. Спроби заборони норкових ферм та виробництва фуа-гра, тиск на супермаркети, які торгують яйцями, знесеними куркою в клітках, а не в курниках, свідчать про вибіркове ставлення зоозахисників до своїх «підзахисних».

Активність зоозахисників спрямована лише на бізнес, що має потенціал для розвитку і експортується в Європу, використовує сучасні технології, що задовольняють вимоги ЄС, створює в Європі конкурентну загрозу перерозподілу ринку на користь українських сільськогосподарських виробників. Комусь дуже не подобається, коли Україна з депресивного споживача європейських товарів починає нарощувати експорт і щось продавати в саму Європу. Приклад перший, вітчизняний експорт птиці з 2015-го подвоївся і склав в 2018-му майже 330 тис. Т. Україна стабільно, вже третій рік поспіль, утримує сьоме місце в світі за цим показником. Приклад другий, 70% української фуа-гра продається в Європу, українські виробники зуміли домогтися європейської якості і активно нарощують експорт. Приклад третій, Україна вийшла на міжнародний ринок хутра і зайняла відразу 1% світового виробництва і може в найближчі кілька років зайняти 10%.

Реакція миттєва – відразу ж західні донори виділяють «Відкритим кліткам» і опосередковано «Єдиній планеті» близько 800 тисяч доларів США для підтримки медіа-кампаній в Україні та Польщі. Під прицілом опинилися звірівники та пташники. Активність зоозахисників проявилася якраз після виділеного траншу.

Зоозахисна організація з Польщі заохочує мотивованих активістів в сусідніх країнах створювати свої власні організації, пропонує фінансування, підтримку і наставництво. Мета одна – зупинити, закрити розвиток цілих галузей тваринництва в Україні. В даний час ця організація вивчає кампанії, орієнтовані на російськомовні країни, і готується до запуску кампанії по бройлерах, потренувавшись спочатку на корпоративній кампанії по забороні утримання курок-несучок в клітці. За чотири місяці «Відкритим кліткам» вдалося змусити десять компаній, в тому числі міжнародних, змінити свою політику. Вони очікують, що над бройлерами робота буде набагато складніше – значить, потрібно ще більше коштів.

У своїх звітах компанії не соромляться демонструвати, що «чинення тиску на галузь тваринництва і створення умов для компаній, які виробляють альтернативи тваринницькій продукції, може послабити галузь тваринництва. … Ослаблення тваринництва може призвести до більш суворого регулювання добробуту тварин … ».

І так, автор цих рядків жорстко проти знущання над тваринами, браконьєрства, вирубки лісів, забруднення навколишнього середовища і багато чого іншого. Автор також не сприймає агресії, лицемірства, брехні, терору і відсутності здорового глузду.

https://fraza.ua/stenograms/279315-milliony-na-zoozaschite-skolko-aktivisty-zarabatyvajut-na-zoograntah