За якими критеріями NАFА сертифікує фермерське хутро

NАFА сертифицирует фермерский мех

Програма етичного видобутку хутра NAFA була розроблена з метою дати впевненість нашим клієнтам в тому, що всі хутра NAFA отримані з ретельно контрольованих і поновлюваних популяцій фермерської і дикої хутра.У NAFA переконані, що якісний продукт безпосередньо залежить від джерела його походження.

Хутра на торги NAFA постачають невеликі сімейні ферми з Північної Америки і Європи, а також мисливці зі всієї Північної Америки.

Сертифіковані хутра NAFA є результатом трудомісткого процесу, який вимагає кваліфікованих навичок, знань і дотримання високих етичних стандартів про турботу і захист тварин і навколишнього середовища.

Все фермерське і дике хутро NAFA є сертифікованим, а також визнано програмою FURMARK.

До 2020 року NAFA буде пропонувати повністю сертифіковане дике і фермерське хутро, визнане брендами і споживачами по всьому світу.

Програми оцінки сертифікації

У кожному великому регіоні США, Канади та Європи, де займаються розведенням хутрових звірів, діє своя система сертифікації, яка є основою сертифікованого фермерського хутра NAFA.

Сертифікація фермерського хутра NAFA формується з основних положень наступних нормативних документів і програм:

Сертификация фермерских мехов NAFA

Нагорода Humane Care Merit Award, в рамках Програми заохочень за гуманне вирощування норки в США, була заснована, грунтуючись на більш ніж 30-річної сертифікації фермерських господарств в США, починаючи
з 1985 року. Канадський звід правил по вирощуванню фермерської норки був вперше розроблений в 1989 році, а пізніше, в 2009 році в Європі з’явилася Програма Welfur.

Нормативно-правові акти та критерії оцінки

Кожна система сертифікації застосовує національні нормативи і вимоги до розведення хутрових звірів, сформовані на основі строгих правил і норм щодо захисту тварин, стійкості популяцій і прозорості. Всі три програми оцінки науково обгрунтовані і перевірені незалежними ветеринарами і експертами в цій галузі.

Каждая норковая ферма проверяется и оценивается по критериям, установленным в своем регионе

Кожна ферма перевіряється і оцінюється за критеріями, встановленими в своєму регіоні. Результати цієї оцінки повинні бути прозорими. NAFA отримує сертифікат відповідності кожної ферми і заносить дані в ярлик зі штрих-кодом відповідної шкури.

Відстеження походження

Відстеження – це можливість відстежити і побачити документально підтверджену інформацію про переміщення продукту на всіх етапах процесу виробництва і збуту, включаючи можливість перевірки історії походження, технологічного процесу і кінцевого застосування цього продукту. 

Кожна шкура, яку поставляють на NAFA, отримує ярлик зі штрих-кодом, який містить такі дані, як вид, країна походження, рік, коли була здобута, і код, за яким можна ідентифікувати фермера. В даний час на II етапі Програми етичної видобутку хутра – Vision 2020 року, ярлик зі штрих-кодом буде також містити інформацію про статус сертифікації кожної шкури.

Отслеживание цикла поставок на норковые фермы

Екологічність

Екологічна система виробництва фермерського хутра передавалася з покоління в покоління і сьогодні існує в сімейних фермерських господарствах по всій Північній Америці і Європі.
Розведення хутрових звірів завершує цикл сільськогосподарського виробництва. В результаті виробництво виходить безвідходним.

Производственный цикл норкового зверохозяйства

Харчові відходи використовуються для здорової збалансованої дієти при вирощуванні норки.
Розведення хутрових звірів – це сучасний і високоефективний процес, який є найбільш екологічним. Сьогодні це процес, який надає мінімальний вплив на навколишнє середовище.
Продукти виробництва інших галузей (наприклад, яйця, сир, риба і м’ясо) використовуються для годування звірів, і в той же час відходи норки, включаючи гній і тваринний жир, використовуються при виробництві
біопалива, масел, фармацевтичних препаратів і добрива.

FURMARK

Сертифікація – це програма, яка описує кожен етап виробництва: від вирощування хутрових звірів на фермі до роздрібної торгівлі виробами.

У 2018 році Міжнародна Хутряна Федерація (IFF) запустила програму FURMARK. Це глобальна програма, завдяки якій здійснюється відстеження та сертифікація хутра. Все фермерське і дике хутро NAFA є сертифікованим, а також визнаним FURMARK. NAFA тісно співпрацює з організаціями, що мають відношення до хутряної індустрії, щоб гарантувати, що хутро як і раніше буде залишатися модним і відповідальним вибором. Всі державні протоколи сертифікації доступні для громадськості на сайті www.furmark.com

Программа FURMARK