Дизайнер Альона Люлька розповіла, яке хутро у тренді цієї зими

Дизайнер Альона Люлька розповіла, яке хутро у тренді цієї зими
Дизайнер Альона Люлька розповіла, яке хутро у тренді цієї зими

Відомий український дизайнер Альона Люлька розповіла «Кореспонденту», які вироби з натурального хутра треба носити цієї зими.

У зв’язку із змінами клімату зима в Європі змістилася майже на місяць, але морози, сніг та холод все одно прийдуть. «Навіть зараз за нульової температури, хочеться укутатися і зігрітися. Однак це не означає, що ми повинні виглядати сумно і одноманітно. Хутряні та шкіряні вироби захистять нас від холоду, прослужать не один сезон, а завдяки новим технологіям та дизайнерським рішенням речі з натурального хутра можуть виглядати модно, яскраво та красиво», – вважає Альона Люлька.

Особливі акценти цього сезону комбіновані речі – сміливо можна міксувати з хутром шкіру, тканину, замшу та мережива. Сьогодні в моді і будуть модними ще років п’ять накидки та палантини з норки, вироби з хутром усередину. Дуже у тренді хутряні шапки та шарфи з норки, соболя, каракуля та овчини.

Пояснюючи сучасні тенденції в хутряній моді, пані Альона вважає, що зміна ставлення до дизайну загалом відсунула на другий план шуби середньої довжини та в підлогу. Але прощатися з ними не варто. Якщо річ набридла або застарів фасон, її можна перешити і дати їй нове життя. Адже від вінтажних речей завжди віє шляхетністю. Я бачила в Парижі багато благородних леді, а з графинею П’єр Мольєр Д’Бар Марія Беатріс я знайома особисто. Ці люди зберігають десятиліттями шедеври з хутра та шкіри. Рекомендую купувати розкішні дизайнерські шуби зараз, оскільки через 20 чи 50 років це буде надбанням вашої родини – адже такі речі передаються у спадок», – рекомендує Олена Люлька.