Дві українські норкові ферми отримали міжнародний сертифікат “WelFur”

Украинские норковые фермы получили международный сертификат WelFur

Дві українські норкові ферми — «Вікінг» і «Пелском» — пройшли всі етапи сертифікації на відповідність вимогам міжнародної програми оцінки добробуту тварин WelFur. 

Ферми «Вікінг» і «Пелском» розташовані в Київській області і входять в Асоціацію звероводов України, яка об’єднує 8 українських норкових ферм.

Решта ферм-членів асоціації на даний момент проходять сертифікацію.

«Пройшовши сертифікацію WelFur, ферми „Пелском“ і „Вікінг“ показали, що вони відповідають більш високим і більш жорстким вимогам у сфері поводження з тваринами в порівнянні з вимогами законодавства України та ЄС, а також є учасниками системи саморегулювання, до якої Європейська комісія має повну довіру і визнання», — говорить президент Асоціації звірівників України Олександр Дикий.

Сетрификат WelFur

WelFur — це найбільш передова в світі програма оцінки добробуту тварин третьою стороною — незалежною компанією Baltic Control.

Програма WelFur визначає більш серйозні вимоги, ніж ті, що передбачені законодавством ЄС, а Європейська комісія в січні 2019 року визнала її застосування інструментом саморегулювання.

Під час сертифікації вивчаються 12 параметрів, в тому числі параметри здоров’я тварин, їх поведінки, житлової системи, харчування, позитивних і негативних емоцій, взаємин між людьми і тваринами, способів управління звірофермою.