Дебют програми відстеження та сертифікації хутра Furmark

Дебют програми відстеження та сертифікації хутра Furmark
Дебют програми відстеження та сертифікації хутра Furmark

Furmark – система сертифікації хутрових виробів, яка гарантує відстеження, перевірку та відповідність продукції визнаним стандартам.

Продукти, що пройшли сертифікацію Furmark, мають унікальний буквено-цифровий код на етикетці, який надає повну інформацію для відстеження (тип хутра; походження хутра, програма захисту тварин; виробник, і місце проведення діяльності), гарантуючи, що споживачі можуть з упевненістю купувати натуральне хутро.

Доступна по всьому світу і розроблена Міжнародною хутровою федерацією (IFF) за участю LVMH Group (найбільшого в світі конгломерату предметів розкоші), продукція Furmark® відстежується, перевіряється і гарантовано відповідає визнаним стандартам.

Furmark гарантує дотримання стандартів захисту тварин і навколишнього середовища. Представники галузі, вчені, лідери в галузі сталого розвитку та експерти в галузі соціального забезпечення зібралися разом, щоб узгодити набір визнаних стандартів, заснованих на наукових даних, незалежної інспекції та прозорості, а також глобальний режим маркування, призначений для модернізації натурального хутра.

Сертифікація Furmark означає єдині стандарти у всьому ланцюжку поставок: вона включає тільки дике або вирощене на фермах натуральне хутро, з урахуванням програм захисту тварин, з подальшим продажем через систему аукціонів.

Повністю сертифіковані продукти повинні оброблятися акредитованими майстрами з оформлення і фарбувальниками, які відповідають стандарту SafeFur (охоплює екологічність, використання безпечних хімікатів, викиди і безпеку продукції), що включає стороннє тестування. Продукція, сертифікована Furmark, може постачатися тільки підприємствами, які пройшли комплексну перевірку, що проводиться експертами щодо захисту бренду по боротьбі з контрафактною продукцією. Кожен крок процесу записується за допомогою доступного для клієнтів компонента відстеження, що забезпечує прозорість всього ланцюжка поставок.

Кожна програма захисту тварин і стійкості має докладний, незалежно розроблений і науково обґрунтований протокол або стандарт. Потім відповідні програми підлягають оцінці третьою стороною і сертифікуються визнаним органом по сертифікації. Суворе активне виконання забезпечується відвідинами і оцінками – ті, хто не відповідає стандартам, виключаються з програми сертифікації та системи Furmark.

Марк Оатен, генеральний директор IFF, сказав: «Це змінює правила гри: якщо у людей були сумніви з приводу покупки або носіння натурального хутра, їм відповіли програмою Furmark. На сьогоднішній день наша багатовікова торгівля зазнає найбільш значних змін –  відслідковані, екологічно безпечні продукти являють собою реальну альтернативу «швидкій моді».

Цитовані дослідження: 5000 дорослих; ключові ринки – США, Великобританія, Італія, Франція, Іспанія; березень-квітень 2021 р.; Mitchla Marketing від імені IFF.

Нове глобальне дослідження показало, що 70% споживачів в тій чи іншій формі «відкриті» для дизайнерів та брендів, які використовують натуральне хутро. Більшість (65%) цих людей позитивно відреагували на Furmark, і більше половини (56%) сказали, що Furmark «дуже позитивно» або «позитивно» змінює їхню думку про натуральне хутро.