Оголошена перша глобальна Fur Conference

Перша глобальна Fur Conference

Восени 2020 року Fur Europe та IFF відкриють першу в історії хутрову конференцію Fur Conference, яка об’єднає всю світову хутряну спільноту.

«Заходи, що відбудуться 23-25 жовтня, матимуть абсолютно новий формат, який поєднує в собі щорічні загальні збори IFF та Fur Europe з дивовижною новою організацією в останній день», – каже генеральний директор IFF Марк Оатен.

Вперше обидві хутряні організації проведуть Fur Conference, щоб разом розв’язати найважливіші екологічні, соціальні та економічні проблеми, з якими стикається галузь.

До вирішальної розмові про стійкість галузі будуть запрошені доповідачами, ті, хто приймає рішення та експерти з усього світу, щоб вияснити майбутнє хутра у мінливій реальності.

Україна планує взяти участь у Fur Conference, оскільки є членом світової хутрової бізнес-спільноти.

Президент Асоціації звірівників України Володимир Федина заявив: «Ми запрошені, і нам є з чим їхати на глобальну конференцію з хутра: ми маємо досвід розвязання проблем, бачення розвитку галузі. Сподіваюся, що наш вклад у розвиток не лише українського, а й світового хутрівництва буде вагомим».