Данці побудують на Львівщині європейську норкову ферму

Датська фірма Eikon Development планує побудувати на Львівщині першу в Україні хутряну ферму за європейськими стандартами.

Про це представники Eikon Development повідомили під час прес-конференції, пише ZIK .

Ферму з вирощування норок по вищому європейському стандарту утримання хутрових тварин – WelFur – планують розмістити на Львівщині біля містечка Броди.

Там введуть «Програму оцінки утримання тварин», яку розробили вчені семи провідних університетів та інститутів Європи – Університету Східної Фінляндії (кафедра біологічних наук), МТТ Науково-дослідного центру сільськогосподарської і харчової промисловості Фінляндії (дослідження тваринництва), Орхуського університету (кафедра здоров’я тварин і біологічних наук), Норвезького університету медико-біологічних наук (кафедра наук про тварин і аквакультурі), Шведського університету сільськогосподарських наук (кафедра екології та здоров’я тварин), Утрехтського університету (кафедра досліджень тварин в науці і суспільстві) і Французького національного інституту агрономічних досліджень.

Генеральний директор Eikon Development Пол Бах заявив, що програма складається з 4 базових принципів, які передбачають належні умови утримання тварин. Йдеться про просторі клітки, доступ до свіжої води, захист від впливу навколишнього середовища, доступ до місць гніздування і іграшок. Норки також отримують збалансоване харчування за контрольованою рецептурою, ветеринарний нагляд та належне і правильне ставлення.

«Все буде побудовано відповідно до законодавства Данії та Європейського Союзу. Наші плани не обмежуються будівництвом ферм. В майбутньому плануємо побудувати і біогазовий завод для утилізації відходів ферм і встановити сонячні батареї на території ферми», – каже Бах.

Про деталі майбутнього комплексу повідомив керівник проекту Eikon Development в Україні Володимир Федина. За його словами, поголів’я основного стада – 300 тис. Норок. Це 50 тис. самок і 250 тис. молодняку. Комплекс побудують з нуля, інвестиції в одну ферму – близько € 11 млн. Після узгодження документації, ферму планують побудувати за півроку. На одній фермі буде працювати майже 70 працівників, без урахування адміністративного персоналу.

Більше читайте тут: http://agroportal.ua/news/zhivotnovodstvo/datchane-postroyat-na-lvovshchine-evropeiskuyu-norkovuyu-fermu/#